Potpisani kolektivni ugovori u Erste banci i Zagrebačkoj banci

01.04.2020.

SBF- Sindikat bankarskih i financijskih djelatnika Hrvatske uspješno je završio postupak kolektivnog pregovaranja u Erste banci i Zagrebačkoj banci.

 Rezultat toga, sklopljeni su kolektivni ugovori za 2020. godinu, a koje su potpisali glavni sindikalni povjerenici naših Podružnica te ovlašteni predstavnici Poslodavaca. Održana je korektna razina materijalnih i drugih prava naših članova, a neka prava su i poboljšana, što u ovim izvanrednim okolnostima, punim izazova, daje nadu za budućnost.

Zahvaljujemo svim pregovaračima ugovornih strana, te čestitamo na postignutoj razini suglasnosti i međusobnom uvažavanju. Vjerujemo u nastavak uspješnog socijalnog dijaloga kako u pogledu materijalnih prava naših članova tako i u pogledu svih drugih pitanja, a danas osobito onih povezanih sa zaštitom zdravlja svakog ponaosob.

Brinimo se za sebe, a time i jedni za druge!